Recykluj, předělej, recykluj... bav se!
Portál vytvořila a provozuje nezisková společnost EKO-KOM s cílem podpory tématu třídění a recyklace odpadů a jeho zábavného propojení s kulturním životem. Samosebou.cz je atraktivní mix filmů, videoklipů, reportáží, her, soutěží a živé online komunikace uživatelů na webu.
Aktivní hráče rádi odměňujeme HODNOTNÝMI CENAMI - od lístků na festivaly až po speciální tašky na třídění.
Pomocí ZRECYKLOVÁNÍ FILMOVÝCH žánrů jsme zbořili falešné mýty o třídění. Můžete zhlédnout romantickou komedii i kovbojku.
Věděli jste, že režisér George Lucas používá recyklované plasty na výrobu brnění pro Stormtroopery, postavy z legendárních Star Wars?
Po úspěšných filmech jsme se dále rozhodli zrecyklovat písně českých kapel. Recyklací si prošli Tata Bojs, Vypsaná Fixa, Prago Union, Wohnout, Vladimír 518 a další.
Během této hry nebylo fyzicky ublíženo žádnému zvířeti.
Své znalosti z oblasti recyklace si může vyzkoušet každý. Naše hry pomáhají ničit lži o recyklaci nebo vám umožní pokecat si s kontejnery.
U nás se pořád něco děje, a proto našim fanouškům nabízíme novinky z první ruky, a také stojíme za projektem Čistý festival, který motivuje návštěvníky a pořadatele hudebních festivalů k tomu, aby odpad třídili a udržovali areály akcí čisté.
Vaše adresa byla uložena