VYPSANÁ FIXA NA EKOMPILACI. VYHRAJTE JEJÍ NOVOU DESKU!

VYPSANÁ FIXA NA EKOMPILACI. VYHRAJTE JEJÍ NOVOU DESKU!

ZANEDLOUHO STARTUJE TURNÉ EKOMPILACE, NA KTERÉM SE PŘEDSTAVÍ KAPELA VYPSANÁ FIXA SPOLEČNĚ S DALŠÍMI NADĚJNÝMI KAPELAMI. CHCETE SE O TURNÉ DOZVĚDĚT VÍC – A TAKÉ VYHRÁT NOVOU DESKU VYPSANÉ FIXY? ČTĚTE!

Kromě příprav oslav svých dvacátých narozenin a turné „Před náma hrajeme my“ natočila Vypsaná fiXa i novou píseň pro CD Ekompilace a stejnojmenný festival, kde vystupuje jako hlavní host. Dalšími účastníky Ekompilace tour jsou např. Cookies, Bags, The SpankersBára Zemanová a Band či bubeníci z Recyklas.

Spojení rockových kapel, jejich fanoušků a třídění odpadu je hlavním mottem zmiňovaného festivalu. Fakticky se jedná o miniturné a křest CD Ekompilace po šesti městech, kde se vedle Vypsané fiXy představí i další kapely, které sice nejsou ještě taháky festivalů, ale díky Ekompilaci.cz dostávají šanci se jimi jednou stát. Každá z kapel nahrála dvě své písně ve studiu a všechny, společně s novou písní od Vypsané fiXy nazvané In memoriam otrava, vyjdou na zmiňovaném CD. To dostane každý návštěvník festivalu zdarma. 

CHTĚLI BYSTE I VY VLASTNIT VINYL OD FIXY? HRAJTE O NOVOU DESKU ZDE!

A protože Vypsaná fiXa se věnuje podpoře recyklování a třídění odpadu již dlouho, je tu ještě jedna důležitá věc pro majitele Fixího vinylu Krásný smutný den. Všichni, kdo uvnitř obalu nalezli „zrecyklovanou" Vypsanou fixu v podobě kytarových trsátek, tak to v barvě bílé opravňuje jeho držitele ke směně za tričko s motivem kapely nebo festivalu přímo ve všech šesti městech u stánku s informacemi o projektu a třídění odpadu.

Ekompilace.cz tour
21. 8. Uherské Hradiště
24. 8. Mariánské Lázně
5. 9. Poděbrady
6. 9. Strakonice
7.9. Vysoké Mýto
12. 9. Česká Lípa

Účinkující:
Vypsaná fiXa, Cookies, Natřije, Bags, Exil 51, The Spankers, Disconnexion, Interpret neznámý, Bára Zemanová a Band a bubenická show Recyklas

Vstupné zdarma.

Více na www.vypsanafixa.cz a na www.ekompilace.cz

Zpět
Vaše adresa byla uložena