VYHRAJTE MÍSTO VE ŠKOLE MICHALA HRŮZY A VSTUPENKY NA ČISTÉ FESTIVALY

VYHRAJTE MÍSTO VE ŠKOLE MICHALA HRŮZY A VSTUPENKY NA ČISTÉ FESTIVALY

Šestnáct vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY, ale hlavně první místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People a kytary Cort Earth. Tak přesně o to můžete s ČISTÝM FESTIVALEM hrát až do konce května!

Čistý festival se letos hodil do nového hávu a nová bude také podoba soutěží. Už nemusíte psát soutěžní e-maily jako v minulých letech. Stačí kliknout na správnou odpověď na homepage ČISTÝ FESTIVAL a je hotovo. A co za to? V první soutěži hrajeme o opravdu exkluzivní ceny.

V pondělí 1. června oznámíme dva výherce, kteří získají místo v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People. Ta proběhne v pátek 5. června od 18 hodin v chillout zóně Čistý Festival ve Festival Parku v Hradci Králové. Oba výherci navíc dostanou od Michala přímo na Rock for People skvělou kytaru Cort Earth, ale také zbrusu nový Zpěvník Hrůzy. Ten je vyrobený z papíru vytříděného na čistých festivalech. Dále máme pro výherce připraveno designové trsátko z limitované edice vyrobené z recyklovaných festivalových plastů. Navíc si každý výherce může s sebou vzít jednoho kámoše nebo kámošku. Pro ty máme taky připraven lístek na Rock for People a voucher na vstup do kytarové školy.

A to ještě pořád není vše, přátelé. Čistý festival, to není jen Rock for People a kytarová škola. V červnu se můžete vydat třeba na JamRockBudišovské Letnice nebo na třebíčské Zámostí a přeštěnický Open Air Musicfest. Na všech festivalech na vás čeká hodně nabitý program a skvělá letní pohoda. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete získat jednu z šestnácti vstupenek na tyto čisté festivaly. To jsou totiž další ceny, které jsou připravené pro osm výherců aktuální soutěže na homepage ČISTÝ FESTIVAL. Držíme vám palce!  

Zpět
Vaše adresa byla uložena