UKAŽ, CO V TOBĚ JE! STARTUJE UŽ DESÁTÝ ROČNÍK HUDEBNÍ SOUTĚŽE SKUTEČNÁ LIGA.

UKAŽ, CO V TOBĚ JE! STARTUJE UŽ DESÁTÝ ROČNÍK HUDEBNÍ SOUTĚŽE SKUTEČNÁ LIGA.

PRÁVĚ ZAČÍNÁ JIŽ DESÁTÝ ROČNÍK SKUTEČNÉ LIGY, SOUTĚŽE KAPEL V ŽIVÉM hraní. TOUTO SOUTĚŽÍ, KTERÉ JE SAMOSEBOU HRDÝM PARTNEREM, ZA PŘEDCHOZÍCH DEVĚT LET PROŠLO VÍCE NEŽ 1 800 KAPEL. PROJEKT JE UNIKÁTNÍ TÍM, ŽE HUDEBNÍCI MUSÍ SVÉ UMĚNÍ VŽDY UKÁZAT ŽIVĚ, PŘED ZRAKY POROTY.

Možnost přihlášení mají hudební kapely, minimálně o dvou členech, všech žánrů, hrající na jakékoli nástroje a jakéhokoliv věku. „Od sedmého dubna poběží registrace kapel a od července nás s kolegy čekají hodiny a hodiny poslouchání stovek kapel, které se přihlásí do základního kola. Prakticky to zabere dva až tři dny týdně, po celé léto. Je to fuška, ale ten přehled pak stojí za to. Mladé kapely jsou u nás čím dál lepší,“ tvrdí Lukáš Fousek, šéf Skutečné ligy.

Výherci se na konci celého ročníku můžou opět těšit na zajímavé a především praktické ceny jako jsou rozpočty na nástroje nebo čas ve studiu. Kapely, třeba i v minulosti registrované ve Skutečné lize, navíc získávají možnost zahrát si na vybraných festivalech, kde bude mít opět letos Skutečná liga svou stage. Další příležitostí pro kapely může být propojení soutěže s novým portálem pro fanoušky a profesionály kolem hudby, www.musicmap.cz.

Minulý ročník vyhrála nadějná slovenská kapela Landfil a soutěží v minulosti prošly i kapely jako jsou Hentai Corporation nebo Koblížc! a Mother’s Angels. Registrace do letošního ročníku je možná na stránkách www.skutecnaliga.cz Hraní v základním kole pro přihlášené kapely pak začíná v Praze, 1. července 2014.

Zpět
Vaše adresa byla uložena