Soutěžte v 1. kole s punk rockovou kapelou Pipes and Pints

Soutěžte v 1. kole s punk rockovou kapelou Pipes and Pints

Zapojte se do 1. kola soutěže s kapelou Pipes and Pints a vyhrajte CD kapely a sadu třídicích tašek!


Kapelu Pipes and Pints určitě znáte a jestli ne, pojďte se s námi mrknout do zákulisí:-) Společně s námi se můžete podívat na to, jak kapela žije, co dělají a jací jsou kluci v soukromí. Každý týden pro vás máme přichystané jedno video, které poodhalí roušku života kapely. Zjistíte tak i například, jak jsou na tom s tříděním ;-)

A to není všechno! Připravili jsme pro vás soutěž o super ceny! Vyhrát můžete CD kapely Pipes and Pints a sadu třídicích tašek, které se vám zkušeným, ale možná i nezkušeným třídičům, doma určitě neztratí!

Ptáte se, jak se zapojit do soutěže?

Není nic jednoduššího než zhlédnout video a potom se prokliknout na soutěžní otázky, které vás vyzkouší, jak moc jste byli bystří při sledování!

První kolo začíná 26. 5. a soutěžit můžete do 1.6. do 14. hod. Výhercem se stává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho email bude 10. v pořadí. 

Soutěž má 5. kol a v posledním kole proběhne velké slosování, kde se 3 z vás mohou těšit na opravdu našlápnuté ceny! Připravená je pro vás totiž sada předmětů od kapely Pipes and Pints (CD, kšiltovka, tričko, podkolenky) a balík pro třídiče i netřídiče v podobě třídicích tašek, sada plastových popelniček, samolepky a magnetky Bob a Bobek, outdoor ručník z PET lahví nebo piknik deka. Ta pravá výbava na léto! Ale to zatím předbíháme. Máme tu první kolo a CD Pipes and Pints s třídicími taškami čeká na jednoho šťastlivce!

Takže pokud si jste jistí, že jste se na video zmákli podívat opravdu pozorně, pojďte si s námi ZASOUTĚŽIT.

Příjemnou zábavu při sledování a hodně štěstí ve hře!
 

Zpět
Vaše adresa byla uložena