Recyklovaná kytarová škola Michala Hrůzy

Recyklovaná kytarová škola Michala Hrůzy

ČISTÝ FESTIVAL VÁS ZVE DO KYTAROVÉ ŠKOLY

Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání jsou letní festivaly a jedná se o kytarovou školu. Toto lákadlo čeká na návštěvníky festivalů, které jsou již osmým rokem zapojeny do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Jak se stát žákem této netradiční školy?

Recyklovaná kytarová škola se uskuteční 5. června na Rock for People v Hradci Králové, dále 17. července na Colours of Ostrava a nakonec 24. července v areálu Vesec u Liberce, kde proběhne festival Benátská! Možnost zúčastnit se kytarové školy získají ti návštěvníci, které přistihne tým ČISTÝ FESTIVAL v areálech třídit odpady. Pro každého pak bude ve speciální chillout zóně připravena kytara a zpěvník. A samozřejmě také pan učitel Michal Hrůza, který bude vyučovat akordy hitů jako Bílá velryba nebo Budu ti vyprávět.

Během vyučovací hodiny na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Benátská noc budou připraveny Michalovy zpěvníky vyrobené speciálně pro tuto příležitost na recyklovaném papíře. Z recyklovaných plastů budou také trsátka, která bude při své kytarové hodině používat a rozdávat Michal Hrůza. Právě plastů a papírů vytřídili návštěvníci ČISTÝCH FESTIVALŮ za osm let neuvěřitelných dvě stě dvacet tun. Recyklovaný tříděný odpad se nyní vrátí zpět na festivaly a lidé si s ním užijí zábavu.

Ptáte se, jak si zajistit místo v recyklované škole už teď? Fanoušci čistého festivalu dobře vědí, že každý rok probíhají na našem webu a Facebooku desítky soutěží o vstupenky a další skvělé ceny. A právě hodina v recyklované kytarové škole bude tím, o co letos budete v průběhu léta několikrát soutěžit. Jak říká Michal Hrůza: „Soutěže s čistým festivalem budou takovými přijímacími zkouškami do mojí recyklované školy. Odpovídat budete vždy na otázky, které souvisí s mojí hudbou. První soutěž probíhá již nyní v květnovém čísle magazínu ČD PRO VÁS a soutěžní otázka se věnuje titulní skladbě ze seriálu Vyprávěj.“

První soutěž vypukne dnes, pondělí 18. května na webu Čistý Festival. A kromě účasti v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People v Hradci Králové pro dvě osoby získá výherce skvělou kytaru Cort Earth a jeden z prvních výtisků Recyklovaného zpěvníku Hrůzy. 

Zpět
Vaše adresa byla uložena