NOVÁ „FIXA“ VYJDE I NA VINYLU… S PŘEKVAPENÍM!

NOVÁ „FIXA“ VYJDE I NA VINYLU… S PŘEKVAPENÍM!

Vypsaná fiXa pokřtila svou novinku Krásný Smutný Den během koncertuv pražském klubu Palác Akropolis 17.března a od té doby je opět na turné nazvaném Ve vzduchu je jaro! "Jak jinak než naživo, lze představit nové album. To nám jde nejlíp," říká zpěvák Márdi.

Album samotné mělo skvělé kritiky a stejně dobře bylo přijato i fanoušky této pardubické formace. „Je pravda, že si lidi na koncertech už zpívají nové písně z alba a na to, že vyšlo před pár dny, je to fakt super,“ dodává Márdi. Kapela slibovala k vydání alba vydat i klasický vinyl. „Už se to blíží, zhruba v polovině dubna bychom je měli mít poctivě vylisované. Slibovali jsme recyklovanou „fiXu“ a to dodržíme. Tajemství bude více poodhaleno právě s vydáním vinylu. Od poloviny dubna je nutné sledovat webové stránky www.samosebou.cz, kde se o naší recyklaci, ale i o LP Krásný smutný den, protože to spolu velmi úzce souvisí, dozvíte nejvíc.“

CHCETE VINYL OD FIXY VLASTNIT I VY? POJĎTE JEJ VYHRÁT! VÝHERCI TAKÉ ZJISTÍ, JAKÝM ZPŮSOBEM LZE FIXU ZRECYKLOVAT. A POZOR, ZMÍNĚNÝ RECYKLÁT SE NESMÍ VYHAZOVAT, PROTOŽE V SOBĚ UKRÝVÁ DALŠÍ MOŽNOSTI VYUŽITÍ BĚHEM LÉTA! SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE.

Jarní turné je zhruba v polovině a kapelu čeká ještě osm zastávek. Přesto, jako první vlaštovku podzimního turné, kapela zahájila předprodej na svůj prosincový koncert ve Velkém sále pražské Lucerny. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro.

Dubnové termíny turné VE VZDUCHU JE JARO!

4.4.      Val Mez - M klub
5.4.      Trnov u Dobrušky - ZZ Club + Visací Zámek
10.4.      Bratislava – KC Dunaj (křest CD
11.4.      Kutná Hora – Planet
12.4.      Hořovice - KD + Visací Zámek
8.4.        Klatovy - Music club U  Košile
19.4.      Albrechtice u Písku + Visací Zámek
26.4.      Chrudim - R Klub

Zpět
Vaše adresa byla uložena