MONKEY BUSINESS JAKO VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ DOBÝVAJÍ ČESKÉ KLUBY – I DÍKY RECYKLACI

MONKEY BUSINESS JAKO VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ DOBÝVAJÍ ČESKÉ KLUBY – I DÍKY RECYKLACI

MONKEY BUSINESS ÚSPĚŠNĚ ROZJÍŽDĚJÍ TURNÉ S NÁZVEM VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ PO MNOHA ČESKÝCH MĚSTECH. NEJBLIŽŠÍMI ZASTÁVKAMI JSOU KARLOVY VARY (11.4.) A PLZEŇ (12.4.).

Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), jejich uskupení se za 14 let své existence zásadně nezměnilo. O tom, že se nejspíš ubírají správnou cestou, může svědčit celkem čtrnáct cen Akademie populární hudby Anděl a neutuchající zájem věrného publika.

Letošní koncertní šňůra má jarní i podzimní část a je věnována tomu nejlepšímu, co kapela za svou historii vytvořila, zejména skladbám z jejich posledního sedmého alba Happiness of Postmodern Age. Hudebním překvapením je zrecyklovaná verze skladby Intercooler, kde kapela přenese princip recyklace do hudební hříčky. Každý koncert je specifický tím, že se na něm představí speciální host -  Rytmus, Wabi Daněk, Tomáš Hanák, Albert Černý, Tomáš Hajíček, Mucha, Michal Ambrož, Roman Dragoun, Petr Marek a další.

Předkapelu turné překvapivě tvoří formace Recyklas. Jedná se o čtveřici bubeníků, kteří předvádějí originální bubenickou show hrou na barevné kontejnery pro tříděný odpad a další recyklované nástroje. Matěj Ruppert pobaveně dodává: „Recyklas jsou správní showmani a dobří muzikanti. A navíc díky jejich bubnování na barevné popelnice pochopíte, že třídit a recyklovat má smysl!“

Podívejte se na naši reportáž z koncertu v Havířově:

Následující zastávky turné Vyznavači dobrých mrvů tour 2014

11.4. Karlovy Vary
12.4. Plzeň
8.4. Příbram
19.4. Mariánské Lázně
22.5. Praha
3.10. Ostrava
4.10. Valašské Meziříčí
10.10. Tábor
11.10.  Havlíčkův Brod
17.10. Vimperk
21.11. Jablonec
22.11.  Hradec Králové

Zpět
Vaše adresa byla uložena