Just Ride! se samosebou.cz

Just Ride! se samosebou.cz

Ani letošní zima nebude ochuzena o sérii snowboardových happeningů JustRide!, kterou pořádá internetový magazín Freeride.cz. A samosebou bude u toho!

Program jednotlivých happeningů jako tradičně zahrnuje snowboardové závody pro veřejnost, ve kterých lze vyhrát hodnotné ceny, dále fotografování a natáčení profesionálním fotografem a kameramanem, či „test centrum“, kde si můžete vyzkoušet snowboardové vybavení od lokálních i zahraničních značek. Na Just Ride! se též můžete něčemu přiučit, a to zcela zdarma – profesionální instruktoři zde do tajů snowboardingu s radostí zasvětí začátečníky i pokročilé.

Po každém ze série happeningů se můžete těšit na afterparty s live DJs.

Se Samosebou se na Just Ride! setkáte v naší chillout zóně, kde je přichystané množství informací o třídění a také naše hosteska, která vám ráda všechno vysvětlí. Můžete si u nás posedět v pohodlných kontejnerech, seznámit se s našimi infografikami a dozvědět se mnoho dalšího.

Just Ride! se letos zastaví v pěti největších českých zimních střediscích – první happening se už odehrál 10. ledna v Deštném v Orlických horách. Do druhé poloviny března se uskuteční čtyři další – ve Špindlerově Mlýně, na Dolní Moravě, na Klínovci a v Peci pod Sněžkou. Poslední zastávka v Peci (stejně jako byla ta v Deštném) bude spojená i s Českým pohárem ve freestyle snowboardingu a čtvrtá (Klínovec) s hudebním festivalem Winter Arena.

Následující zastávky Just Ride!

Sobota 31. ledna - Špindlerův Mlýn

Sobota 14. února - Dolní Morava

Sobota 21. února - Klínovec

Neděle 22. března - Pec pod Sněžkou

 

Více informací o celé akci najdete na webu  Freeride.cz a nebo na Facebooku Freeride.cz Just Ride.

Zpět
Vaše adresa byla uložena