Vladimir 518

9.Vladimir 518

Fullscreen
Play
Fullscreen
0:00
/
0:00
-0:00
Loaded: 0%
Progress: 0%
00:00
Mute

Vladimir 518

Vladimir 518 patří mezi veterány českého hip-hopu. Je členem skupiny PSH, se kterou vydal dvě desky, split singl s Indy & Wich a EP Praha. Hostoval také v projektech umělců jako LA4, Indy & Wich, Orikoule, Neruda, Marko, Dj Wich, Hugo Toxxx a mnoho dalších. V roce 2008 vydal také své první sólo CD s názvem Gorila vs Architekt provázené speciálním multimediálním vystoupením. Letos světu přinesl druhé sólové album pojmenované Idiot.

Vladimir se ale neomezuje jen na oblast hudby – tvoří také graffiti, ilustrace, comicsy a scénografie pro představení experimentální skupiny TOW (Noční můra, Turing Machine a Teorie) či jiné projekty.

V novém videu pro Samosebou.cz se s Vladimirem 518 objevuje také Matěj Ruppert ze skupiny Monkey Business i Jiří Korn, hlavní postava originálního songu "Karel nese asi čaj".

Do svých rolí ve videu "Kilovej bůh" natočeného ve stylu kriminálek z konce bývalého režimu se pánové náležitě opřeli. Výsledkem je napínavý klip, který je snad ještě osmdesátkovější než osmdesátky samotné...

Vaše adresa byla uložena