ZAHRAJTE SI S WOHNOUTY DÍKY NOVÉ APLIKACI

ZAHRAJTE SI S WOHNOUTY DÍKY NOVÉ APLIKACI

CHCETE ZAŽÍT VLASTNÍ KONCERT S WOHNOUT? NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE „BUBENÍK WOHNOUT“ VÁM TO UMOŽNÍ. S CHYTRÝM TELEFONEM PAK MŮŽETE ZAZÁŘIT VEDLE ČLENŮ KAPELY WOHNOUT NA ŠESTI ČISTÝCH FESTIVALECH.

„Recyklované“ koncerty s kapelou Wohnout proběhnou v chillout zóně Čistý festival na festivalech Votvírák, JamRock, Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafest a Dočesná. Členové kapely se tímto způsobem rozhodli - ve spolupráci s naším webem - podpořit třídění a recyklaci odpadů na českých festivalech.

Pro tento účel kapela několik měsíců vyvíjela speciální aplikaci „Bubeník Wohnout“, díky které je možné její skladby zahrát na bicí přímo v mobilu nebo tabletu. Aplikace návštěvníkům festivalů umožní se do koncertů kapely Wohnout aktivně zapojit – bez toho, aby ovládali jakékoliv hudební nástroje. Virtuální bicí, které aplikace představuje, jsou ovládány na displeji na základě pokynů aplikace a hudebního podkladu jednotlivých skladeb.

Mezi skladbami, které si díky „Bubeníkovi Wohnout“ budete moci s kapelou zahrát, nechybí Festivalová nebo Svaz českých bohémů; v průběhu léta pak budou přibývat další.

APLIKACE BUBENÍK WOHNOUT PRO ANDROID
APLIKACE BUBENÍK WOHNOUT PRO APPLE

WOHNOUT RECYCLING JAM 2014

Votvírák 14. června 21:00
JamRock 21. června 21:30
Rock for People 3. července 17:00
Colours of Ostrava 19. července 14:00
Sázavafest 2. srpna 16:00
57. Žatecká Dočesná 6. září 17:00

Zpět
Vaše adresa byla uložena