Návštěvníci Colours se barevných kontejnerů nebojí!

Návštěvníci Colours se barevných kontejnerů nebojí!

 

 

 

 

 

Hudební festival Colours of Ostrava je už po 8. součástí projektu Čisté festivaly. Kontejnery na tříděný odpad- plast, papír a plechovky, byly dostupné v celém areálu Dolních Vítkovic. Celý areál je stále čistější, lidé jsou na třídění zvyklí a vnímají ho s čím dál větší přirozeností jako běžnou praxi a součást každodenního života. Výjimku netvoří ani hudební festival! Přesně toto vyplynulo z malé ankety mezi návštěvníky. Třídění je podle respondentů "logickou věcí, která pomáhá životnímu prostředí" a "třídit, přece není těžké".

Součástí festivalu byla i letos oblíbená Chill-out zóná Čistý festival, kde se samozřejmě třídilo a za vytříděné plasty a papír návštěvníky čekaly bonusy v podobě recyklovaných dárků nebo osvěžujícího piva.

Novinkou letošního ročníku Colours je buskingová REC.STAGE, na které se střídali profi a amatérští účinkující. Vystoupil zde například všem známý Thom Artway a jako třešnička na dortu se bez ohlášení, k překvapení a radosti všech, ukázal a zazpíval Ondřej Ruml. Těšíte se na další? My rozhodně!

Tak buďte s námi, třiďte odpad a budeme se těšit na dalším z Čistých festivalů.

Zpět
Vaše adresa byla uložena