MONKEY BUSINESS VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ. BUDE SE I RECYKLOVAT!

MONKEY BUSINESS VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ. BUDE SE I RECYKLOVAT!

MONKEY BUSINESS SE VYDÁVAJÍ NA NĚKOLIKAMĚSÍČNÍ TURNÉ PO ČESKÉ REPUBLICE S NÁZVEM „VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ“, NA KTERÉM ZAHRAJÍ NEJEN TO NEJLEPŠÍ ZE SVÉ TVORBY, ALE PŘEDVEDOU I „HUDEBNÍ RECYKLACI“. SAMOSEBOU JIM V TOM BUDE S RADOSTÍ ASISTOVAT.  

Kapela Monkey Business letos oslaví již čtrnácté narozeniny. Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), jejich uskupení se za ta léta zásadně nezměnilo. O tom, že se nejspíš ubírají správnou cestou, může svědčit celkem čtrnáct cen Akademie populární hudby Anděl a neutuchající zájem věrného publika.

Letošní koncertní šňůra má jarní i podzimní část a je věnována tomu nejlepšímu, co kapela za svou historii vytvořila, zejména skladbám z jejich posledního sedmého alba Happiness of Postmodern Age. Premiérovým překvapením bude uvedení zrecyklované verze skladby Intercooler, kde kapela přenese princip recyklace do hudební hříčky. Diváci se také mohou těšit na spoustu zajímavých hostů. Svoji účast již potvrdili Rytmus, Wabi Daněk, Tomáš Hanák, Albert Černý, Tomáš Hajíček, Mucha, Michal Ambrož, Roman Dragoun, Petr Marek a další.

Speciálním hostem turné bude formace Recyklas, čtveřice bubeníků, kteří překvapí originální bubenickou show na barevné kontejnery na tříděný odpad a další recyklované nástroje.

Monkey Business – Vyznavači dobrých mrvů tour 2014

05. 09. Praha - U Veselé Kozy
06. 09. Hanušovice - pivní slavnosti
13. 09. Znojmo - vinobraní
27. 09. Černá Hora - pivní slavnosti

03. 10. Valašské Meziříčí - M klub
04. 10. Ostrava - Bbarák
10. 10. Havlíčkův Brod - klub Oko
11. 10. Vimperk

21. 11. Jablonec nad Nisou - Eurocentrum
22. 11. Hradec Králové - U cikána

Zpět
Vaše adresa byla uložena