MONKEY BUSINESS OSLAVOVALI SVÉ NAROZENINY KONCERTEM NA VYŠEHRADĚ. PODÍVEJTE SE!

MONKEY BUSINESS OSLAVOVALI SVÉ NAROZENINY KONCERTEM NA VYŠEHRADĚ. PODÍVEJTE SE!

MONKEY BUSINESS TRADIČNĚ OSLAVILI SVÉ NAROZENINY, TENTOKRÁT JIŽ ČTRNÁCTÉ, KONCERTEM V PRAZE – LETOS V RÁMCI TURNÉ S NÁZVEM VYZNAVAČI DOBRÝCH MRVŮ. KONCERT SE USKUTEČNIL V AREÁLU HOSPŮDKY NA HRADBÁCH NA PRAŽSKÉM VYŠEHRADĚ VE ČTVRTEK 22. KVĚTNA.

Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), kapela hraje stále ve stejné sestavě, která se za ta léta nezměnila. Nezměnil se ani zájem věrného publika, které plní sály a klubové prostory již čtrnáct let - důkazem budiž i letošní opětovná nominace Matěje jako zpěváka roku a klipu Up to speed now na hudebních cenách Anděl.

Letošní koncertní šňůra má jarní i podzimní část a je věnována tomu nejlepšímu, co kapela za svou historii vytvořila, zejména skladbám z jejich posledního sedmého alba Happiness of Postmodern Age a podpoře propagace třídění odpadu. Nejen v tom je letošní koncertní šňůra odlišná od předchozích turné. 

Matěj Ruppert k tomu dodává: „…budeme se snažit být zase nejlepší jako vždycky a v rámci dobrých mrvů pamatovat i na dobré mravy, proto se snažíme i tímto způsobem propagovat myšlenku třídění odpadu a recyklace.“

Každý koncert letošního turné je specifický tím, že se na něm představí speciální host. Ne jinak tomu bylo i v Praze, kde se jako hosté představili Wabi Daněk, Richard Tesařík a zpěvačka Mucha. Jako předkapela vystoupila úspěšná hudební skupina Vložte kočku a představila se i bubenická parta Recyklas. Jedná se o čtveřici bubeníků a bubenic, kteří předvádějí originální bubenickou show hrou na barevné kontejnery pro tříděný odpad a další recyklované nástroje.

Podívejte se na naše video přímo z koncertu!

Zpět
Vaše adresa byla uložena