Kapely Exots a Last Time třídí odpad a vyrážejí na turné

Kapely Exots a Last Time třídí odpad a vyrážejí na turné

PRVNÍ TÝDEN V LISTOPADU STARTUJE TURNÉ KAPEL EXOTS A LAST TIME. BĚHEM OSMI KONCERTŮ, KDE SE OBJEVÍ I MNOHO HOSTÍ, SE KAPELY CHYSTAJÍ TAKÉ PROPAGOVAT TŘÍDĚNÍ ODPADU.

Každý koncert bude zároveň šancí pro regionálního předskokana či studentský projekt: výherce plzeňské soutěže Múza Glajstr Duo, Vypuštené koupaliště, Append X a další. Ani hlavní kapely ale neusínají na vavřínech a poslední týdny před začátkem šňůry věnují přípravám nových singlů a videoklipů: „Na začátku října jsme navštívili naše oblíbené studio Rápotice, kde jsme nahráli nový singl, který chceme vydat ještě před začátkem turné. Kluci z Last Time také pracují na novém materiálu; seznámili jsme se již před 3 lety, kdy nám hostovali na křtu našeho prvního alba v Jablonci nad Nisou. Jsem moc rád, že jsme se zase po delší době domluvili a společně odehrajeme podzim,“ říká Béďa, zpěvák kapely Exots.

Termíny turné:
6. 11. 2014 Brno Melodka
15. 11. 2014 Jihlava – KD Tunell
22. 11. 2014 Hradec Králové – AC klub
28. 11. 2014 Humpolec – Klub Rádio
29. 11. 2014 České Budějovice – MC Fabrika
4. 12. 2014 Praha – Rock Café (Ne)Hvězdná pařba live
5. 12. 2014 Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě (Mikulášská rocková párty)
11. 12. 2014 Plzeň – Jam culture

Kapela Exots vznikla v září roku 2007. Má za sebou premiéru na velkých českých festivalech jako Rock for People, Benátská noc nebo Pražský Majáles a několik celorepublikových turné. Exots zatím vydali čtyři kompilace, mezi které patří dvě EP, debutové album „Originální už tady byli“ a druhé studiové album „Ve styku".

Kapelu Last Time, jejíž počátky sahají do roku 2007, již znáte z loňského turné Ekompilace. Last Time v minulosti předskakovali třeba Rybičky 48 nebo Primu Donnu (americkou kapelu, která jela celosvětové turné s Green Day). Právě teď vydávají své debutové album "Love, Peace and Freedom ... and Death." 

Zpět
Vaše adresa byla uložena